TG-PÖYP71A
4.850,00₺ KDV Dahil
5.400,00₺ KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
TG-POMPA001
15.150,00₺ KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Tükenmek üzere
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
TG-PMTG0002E
6.400,00₺ KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
TG-PM003G
5.275,00₺ KDV Dahil
6.250,00₺ KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
TG-PMYP70S
4.650,00₺ KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
FGLPQWX3
79,90₺ KDV Dahil
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
Tükendi
TG-Rtm9610
4.090,00₺ KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
Tükendi
ACDKPSWZ
4.301,00₺ KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
Tükendi
ABCLQT89
19,90₺ KDV Dahil
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
Tükendi
AFJQUX23
4.450,00₺ KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
Kategori Video

Holder İlaçlama Pompaları

Tarla, bağ, bahçe gibi alanlarda bitkilerin haşerelerden ve zararlı tüm maddelerden korunması en köklü problemlerden biridir. Büyük emeklerle yetiştirilen meyvelerden, sebzelerden, ağaçlardan verim alabilmek için doğru ve etkin ekipmanlarla ilaçlama yapmak gerekir. Holder ilaçlama pompası, farklı özellikte ürün çeşitliliği ile tüm bitki türlerini etkili bir şekilde ilaçlama olanağı sunar. İhtiyaçlar doğrultusunda traktör arkasında ya da sırtta taşınabilir pompa seçenekleri bulunur.

Kaliteli ve dayanıklı olan holder ilaçlama pompası ürünleri dayanıklılık bakımından Tarım Garaj güvencesindedir.

Genel olarak sitede bulunan holder ilaçlama pompaları ürünleri:

 • 3 mebranlı pompa (farklı hacim ve basınçlarda)
 • 4 mebranlı pompa (farklı hacim ve basınçlarda)
 • Benzinli ilaçlama sırt pompa
 • Holder ilaçlama pompası hava kabı süzgeçli lastik
 • Holder ilaçlama pompa hava kabı lastiği

İlaçlama Makinası Pompaları

İlaçlama makinesi pompası hacim ve basınç gücü ile verimli bir şekilde ilaçlama yapmaya olanak sağlar. Pompa içerisinde ilaçla temas eden yüzeyler alüminyum malzemesinden yapılmış olup korozyona karşı dayanıklıdır. Tarım Garaj, ürünlerin kırılması ya da zarar görmesi durumunda iade ya da değişim kolaylığı sunar.

İlaçlama makinası pompası standart bağlantı noktalarına sahiptir. Dolayısıyla her tür ilaçlama makinası ile uyumludur. Pompanın montajı dört adet cıvata ile kolaylıkla yapılır. Holder ilaçlama pompası ürünlerinin 3 mebranlı ve 4 mebranlı olarak çeşitleri bulunur.

3 mebranlı ilaçlama pompası, traktör arkasında monte edilir. Oldukça yüksek basınçla kullanılır. Korozyona ve yüksek basınca karşı dayanıklıdır.

4 mebranlı ilaçlama pompası da traktörlerin arkasına kolaylıkla bağlanır. Tarla, bağ ve bahçe ilaçlama işlemlerinde kullanılır. Turbo ve freze çıkış seçenekleri de ihtiyaca göre tercih edilebilir.

Bu ürünlerde;

 • su girişi
 • su çıkışı
 • filtre
 • regülatör

bağlantıları bulunur.

Traktör arkası pompalar dışında benzinli ilaçlama motorları da ağaç, sebze, meyve gibi tüm bitki türlerinin ilaçlanmasında kolaylıkla kullanılabilir. Uzun atış ve püskürtmeli atış seçenekleriyle geniş bir alana uygulanarak bitkilerin zararlı maddelerden korunmasını sağlar.

Holder ilaçlama pompalarında kullanılabilen hava kabı süzgeçli lastiği ve hava kabı lastiği de tarım Garaj’da bulunan diğer ürün çeşitleridir. Bu ürünler tüm ilaçlama pompaları ile uyumlu olup sağlam ve uzun ömürlüdür.

Holder İlaçlama Pompası Fiyatları

Holder pompası fiyatları ihtiyaç doğrultusunda seçilen ürün özelliklerine göre farklılık gösterir. 3 mebranlı pompa fiyatları ve 4 mebranlı ilaçlama pompa fiyatları;

 • freze çıkışlı
 • turbo çıkışlı
 • hava tüplü
 • hava tüplü frezeli
 • hava tüplü turbolu

seçeneklerine göre belirlenir.

Tarım Garaj’da bulunan ürünlerin sahip olduğu özellikler ilaçlama makinası pompası fiyatları üzerinde etkilidir. İlaçlama makinası pompalarının sahip olduğu hacim ve basınç özelliklerine göre holder pompası fiyatları değişkenlik gösterir.

tarimgaraj.com, havale, kapıda ödeme ve kapıda kredi kartı ile ödeme seçenekleriyle güvenli ödeme avantajı sağlar. Bunun yanında en kaliteli holder ilaçlama pompası ürünlerine site indirimleri takip edilerek en uygun fiyatlarla ulaşmak mümkündür. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR