TG-YP00027H
89,90₺ KDV Dahil
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
ADRTUZ34
262,00₺ KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
TGBCK15
68,50₺ KDV Dahil
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
TGBCK20
65,00₺ KDV Dahil
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
Tükendi
TG-YP00026B
45,00₺ KDV Dahil
46,00₺ KDV Dahil
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
Tükendi
TG-DGN003B
23,65₺ KDV Dahil
24,65₺ KDV Dahil
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
Tükendi
TG-BCK008A
231,00₺ KDV Dahil
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
Tükendi
TG-ÖZELHH
1.450,00₺ KDV Dahil
Kategori Video

Sıra Arası Çapalama Bıçakları

Ara sıra çapa bıçağı toprak işleme aletleri ile uyumlu parçalardır. Standart ölçülerde üretilmekte olan bu çapalar ekilen çeşitli ürünler içerisinde olabilecek istenmeyen otları yok etmektedir. Bu işlemleri bitkilere zarar vermeden gerçekleştirmekte olan sıra ara çapaları; ekilen ürünün sıra aralığına göre düzenlenebilmektedir. Bu düzenleme ünitelerin şase üzerinde kaydırılması ile mümkün olmakla birlikte ekilen ürünler; mısır, pancar, ayçiçeği, pamuk ve benzeri ürünler olabilmektedir. Ünitelerin iş genişlikleri üzerinde oynamalar yapılabilmektedir. Çeşitli iş genişliklerde tasarlanmakta olan bu ürünleri sitemiz üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Sıra Arası Çapaları Hangi Makinelerle Uyumludur?

Ürün üzerinde uygulanmakta olan bıçaklar öz halinde frezeli sıra ara çapa ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Frezeli sıra ara çapa bıçaklarının genel standart ölçüleri de şu şekildedir; kalınlık 7 cm, iki delik merkezleri arasındaki ölçü cm. Tarım makine yedek bıçaklar çok dayanıklı malzemelerden üretilmişlerdir. Dolayısı ile uzun ömürlü araçlardır. Ve 2 yıl garantili olarak satılmaktadırlar. Ancak garanti kapsamı dış etkenlere maruz kalarak gerçekleşen kırılmaları kabul etmemektedir. Ara çapalama bıçağı fiyatları sitemizde piyasadaki diğer ürünlerle kıyaslandığında en uygun fiyatlar üzerinden sizlere sunulmaktadır. Üstelik yüksek kalitesi ile kaçırmak istemeyeceğiniz bu ürünleri sitemiz; güvenli ve çeşitli ödeme fırsatlarıyla siz müşterilerimizle buluşturmaktadır.

Sıra Arası Çapalama Fiyatları En Uygun Fiyatlarda Sitemizde!

Sıra arası çapalama bıçaklar fiyatları çok düşük ücretler üzerinden sitemizde satılmaktadır. Ürünleri satın alırken sağ ve sol tasarımlarından ihtiyacınız olanı seçebilir, dilerseniz 24 adetlik paketler halinde de satın alabilirsiniz. Sitemizde satılmakta olan çapalar; Tarım Makine Türkay Frezeli Sıra Ara Çapa Bıçak, Tarım Makine Sıra Arası Kırlangıç Çapalama Alt Ünite, Tarım Makine Frezeli Sıra Ara Çapa Bıçak, Tarım Makine Frezeli Sıra Ara Bıçak şeklindedir. Birçok kredi kartı ile anlaşmalı olan sitemizde 9 aya varan taksit seçeneklerini değerlendirerek çok rahat ödeme planları hazırlayabilirsiniz. Aynı gün kargoda kampanyası sayesinde ürünler elinize mümkün olan en kısa sürede ve güvenli bir şekilde ulaşacaktır. Sitemizde satılmakta olan ucuz ve kaliteli bu ürünler tükenmeden siz de siparişinizi vermelisiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR