TG-AKLBDM-02
5.350,00₺ KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
Tükendi
trmgrj-779 014
10.051,00₺ KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
Kategori Video

Akülü Budama Makasları

Kolay kullanımı için el alışkanlıklarına uygun şekilde tasarlanmış olan akülü budama makası, profesyonel anlamda bu aleti kullanmak isteyenlerin beklentisin karşılamak üzere firmamız bünyesinde bulunuyor. Sizlere ayva, kestane ve bunun gibi birçok ağacın budanması için sunduğumuz bu makinelerle kaliteli ve güçlü aletler sunmayı hedefliyoruz. Uzun zamandan beri profesyonel anlamda akülü budama makası satışı gerçekleştiriyor ve hem profesyonellik adına bu işe merak saran kişiler, hem de çiftçilerimiz için en kaliteli cihazlarla hizmet veriyoruz. Türkiye için birçok bağ ve bahçe budama işi gerçekleştirecek herkese dayanıklı ve güçlü cihazların satışını gerçekleştiriyoruz.

Akülü Budama Makası Kullanım Alanı

Bağ ve bahçe budama işlerinde detaylı kullanımı yapılan akülü budama makasları kullanıcılarına birçok avantaj sağlıyor. Her türlü ağacın budanmasında ve çiftçilik işlerinde büyük kolaylık sağlayan akülü budama makası yüksek teknoloji robotlar ile üretiliyor ve çağın gereklilikleri de baz alınarak bağ bahçe budama işleminde fark yaratıyor. Bizler de bu cihazların son teknoloji ve en kaliteli hallerini sizlere sunarak bağ-bahçe işiyle uğraşmak isteyen herkesin hayatında kolaylık yaratmayı hedefliyoruz. Budama makasları akülü olmalarıyla verimlerini de artırıyor. Profesyonel olarak tercih edilecek olan makaslar arasında en hesaplılardan birisi olarak şarjlı ve akülü olmalarıyla hayat kolaylaştırıyor. Bunu dışında hızıyla da fark yaratabiliyor. Dakika içinde 60’a varabilen kesim yapabilen makaslarımız bu anlamda iş yükünü fazlasıyla kısaltıyor. Aynı zamanda hafifliği ve taşıma kolaylığıyla da yapılacak işlerde kullanıcısına avantaj sağlıyor.

Akülü Budama Makası ve En Önemli Özellikleri

• Akülü budama makası, farklı bıçak seviyeleri barındırıyor. Sahip olduğu optik tetik özelliği sayesinde de kullanıcısına parmak opsiyonlarıyla hızlı geçiş sağlıyor ve bu özellikle bıçak açılımları arasında hızlı bir değişim yaşanıyor.

• Akünün şarj edilme süresiyle tek dolumla 3 günlük budama işi yapılabiliyor. Aynı zamanda akünün şarjının bitmesi durumunda yeniden dolumu da kısa sürede sağlanabiliyor. Akülü makasların en büyük avantajı olarak karşımıza bu çıkıyor.

• Kalın dalların kesilmesinde de fazlasıyla etkili oluyor. Daha önceleri fazlasıyla zor olan kalın dalları kesmek makas açıklığı sayesinde bu cihazlarla fazlasıyla kolay oluyor.

• Çeşitli dal çeşitlerine uygun kesimi sağlaması ve bıçak değişimi yapmak için herhangi ek bir aparat gerektirmemesi de avantaj oluyor. Biz de sizler için bu hayat kolaylaştıran cihazın kaliteli ve güvenilir bir şekilde satışını gerçekleştiriyor, bağ-bahçe veya ağaç budama işlemlerinize en büyük katkıyı sağlamayı hedefliyoruz.

Sitemizde incelediğiniz şarjlı ağaç budama makası çeşitleri arasında sadece tek bir şarj ile 3 – 4 saat kesintisiz budama yapılabilmesini sağlayan modeller de yer alıyor. Çift akülü olarak tasarlanan bu modelleri mutlaka daha yakından inceleyin. Açma kapama düğmesine sadece 3 saniye basılı tutmanız durumunda bu özel budama makasları kullanıma hazır hale geliyor.

Budama işlemi sonlandırıldığında aynı düğmeye basılı tutarak kapatabilirsiniz. Bu sayede şarjlı dal budama makası çeşitlerinin yeniden kullanıma hazır halde beklemesini sağlamış olacaksınız. Açıldığında ses çıkararak kullanıma hazır olduğuna dair kullanıcıyı uyaran bu ürün modelleri sadece tek tıkla sitemizden temin edilebiliyor.

Şarjlı Budama Makası Çeşitleri

Krom vanadyum çelik materyal kullanılarak üretilen şarjlı bağ budama makas çeşitleri en zorlu koşullara karşı bile yüksek mukavemet özelliği sergiliyor. Tüm ağaç çeşitleri, asma çeşitleri ve çiçek çeşitleri için rahatlıkla kullanılabilir. Ürün modelinin kullanım sonrasında temizlenerek herhangi bir yerde muhafaza edilmesi, bakımı için yeterli olacaktır. Ancak temizliğini kuru bir bez ile yapmalı, akülü budama makaslarını su ile temas ettirmemelisiniz.

Tek akülü olarak hazırlanan budama makasları da seçenekleriniz arasında yer alıyor. Plastik taşıma çantası ve taşıma yeleği ile birlikte teslimatı yapılan ürün çeşitleri de sitemizde sizi bekliyor. Ergonomik bir tutma alanına sahip olan ürünler ele tam olarak oturuyor ve sıkıca kavramak mümkün oluyor. Bu sayede ağaç dallarının hızlı ve kolay bir şekilde kesilmesi de mümkün hale geliyor.

Tam olarak şarj edildiğinde 9 saat çalışabilen ve aynı zamanda tek akülü olan modeller de sitemizde en uygun fiyatlarla beğeniye sunuluyor. Bu sayfadan seçtiğiniz budama makası şarjlı olduğundan kullanımı sırasında ekstra bir güç gerektirmiyor. Kaliteli SK5 Japon çelik materyalden üretilen modelleri de mercek altına alabilirsiniz. Şarjlı budama makaslarının üzerine tıklayarak ölçü bilgileri ve sahip olduğu tüm özellikler hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Şarjlı Budama Makası Fiyatları

İhtiyacınıza yönelik seçimler yaparken bütçenizi düşünmenize hiç gerek yok. Çünkü şarjlı budama makası fiyatları yıl boyunca en düşük rakamlardan oluşuyor. Minimum düzeyde bütçe ayırmanız durumunda bu özel budama makaslarını kolaylıkla satın alabilir ve indirimlerden de faydalanabilirsiniz. Çok uzun yıllar boyunca en iyi performans ile çalışan akülü budama makaslarına siz de sahip olun! Model seçenekleri azalmadan siparişinizi iletin ve seçtiğiniz budama makasının kısa zamanda teslim edilmesini sağlayın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR