TG-AKLBDM-02
2.990,00₺ KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
Tükendi
trmgrj-779 014
9.999,99₺ KDV Dahil
10.001,00₺ KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
Kategori Video

Akülü Budama Makası

Kolay kullanımı için el alışkanlıklarına uygun şekilde tasarlanmış olan akülü budama makası, profesyonel anlamda bu aleti kullanmak isteyenlerin beklentisin karşılamak üzere firmamız bünyesinde bulunuyor. Sizlere ayva, kestane ve bunun gibi birçok ağacın budanması için sunduğumuz bu makinelerle kaliteli ve güçlü aletler sunmayı hedefliyoruz. Uzun zamandan beri profesyonel anlamda akülü budama makası satışı gerçekleştiriyor ve hem profesyonellik adına bu işe merak saran kişiler, hem de çiftçilerimiz için en kaliteli cihazlarla hizmet veriyoruz. Türkiye için birçok bağ ve bahçe budama işi gerçekleştirecek herkese dayanıklı ve güçlü cihazların satışını gerçekleştiriyoruz.

Akülü Budama Makası Kullanım Alanı

Bağ ve bahçe budama işlerinde detaylı kullanımı yapılan akülü budama makasları kullanıcılarına birçok avantaj sağlıyor. Her türlü ağacın budanmasında ve çiftçilik işlerinde büyük kolaylık sağlayan akülü budama makası yüksek teknoloji robotlar ile üretiliyor ve çağın gereklilikleri de baz alınarak bağ bahçe budama işleminde fark yaratıyor. Bizler de bu cihazların son teknoloji ve en kaliteli hallerini sizlere sunarak bağ-bahçe işiyle uğraşmak isteyen herkesin hayatında kolaylık yaratmayı hedefliyoruz. Budama makasları akülü olmalarıyla verimlerini de artırıyor. Profesyonel olarak tercih edilecek olan makaslar arasında en hesaplılardan birisi olarak şarjlı ve akülü olmalarıyla hayat kolaylaştırıyor. Bunu dışında hızıyla da fark yaratabiliyor. Dakika içinde 60’a varabilen kesim yapabilen makaslarımız bu anlamda iş yükünü fazlasıyla kısaltıyor. Aynı zamanda hafifliği ve taşıma kolaylığıyla da yapılacak işlerde kullanıcısına avantaj sağlıyor.

Akülü Budama Makası ve En Önemli Özellikleri

• Akülü budama makası, farklı bıçak seviyeleri barındırıyor. Sahip olduğu optik tetik özelliği sayesinde de kullanıcısına parmak opsiyonlarıyla hızlı geçiş sağlıyor ve bu özellikle bıçak açılımları arasında hızlı bir değişim yaşanıyor.

• Akünün şarj edilme süresiyle tek dolumla 3 günlük budama işi yapılabiliyor. Aynı zamanda akünün şarjının bitmesi durumunda yeniden dolumu da kısa sürede sağlanabiliyor. Akülü makasların en büyük avantajı olarak karşımıza bu çıkıyor.

• Kalın dalların kesilmesinde de fazlasıyla etkili oluyor. Daha önceleri fazlasıyla zor olan kalın dalları kesmek makas açıklığı sayesinde bu cihazlarla fazlasıyla kolay oluyor.

• Çeşitli dal çeşitlerine uygun kesimi sağlaması ve bıçak değişimi yapmak için herhangi ek bir aparat gerektirmemesi de avantaj oluyor. Biz de sizler için bu hayat kolaylaştıran cihazın kaliteli ve güvenilir bir şekilde satışını gerçekleştiriyor, bağ-bahçe veya ağaç budama işlemlerinize en büyük katkıyı sağlamayı hedefliyoruz.