Kategori Video

Ot Biçme Makina Mastar ve Bıçak

Ot biçme makinası bıçakları sık kullanılan ürünler olduğu için belirli periyotlarda değişim yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde ürün kalitesi düşecek ve makinadan istenen verim alınamayacaktır. Ayrıca çim biçme makinası bıçakları seçilirken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır.

Ürünlerin dayanıklı maddelerden yapılması ve keskin bir tasarıma sahip olması önemlidir. Ve bıçaklar kullanmakta olduğunuz çim biçme makinaları ile uyumlu olmalıdır. Ot biçme makinası bıçakları fiyatları her bütçeye uygun çok düşük aralıklarda ve %7 indirim imkanları ile müşterilere sunulmaktadır.

Çim Biçme Makinası Bıçakları Modelleri

Ot biçme makina Busatis İtalyan Mastar Bıçağı yüksek kalite standartlarında bir üründür. Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen ürünler arasındadır. İlgili bir diğer ürün ise; ot toplama tırmığı göbek sacıdır. 4 delikli bu ürün sayesinde ot toplama makinalarının göbek kısımları dış tehlikelere karşı korunmaktadır. Delik çapı 68 mm olan göbek saclarının 4 bağlantı delik sayısı vardır. Bijon delikleri arasındaki genişlik 68 mm kadardır ve 20 tane saç deliği bulunmaktadır.

Daha dayanıklı bir ürün kullanımı için bu ot biçme parçalarını kullanabilir, böylece ot biçme makinalarından çok daha iyi verim alabilirsiniz. Dayanıklılık ve verimin yanı sıra bu tarz ek ürünler sayesine gelişmiş bir kullanım ergonomisi deneyimleyebilirsiniz. Makinalarınıza uyum sağlayacak ürünleri satın almadan önce dikkatli bir şekilde ölçümleri yapmanız önerilmektedir.

Ot Biçme Makinası Bıçakları Fiyatları

Apartmanların ve evlerin bahçelerinde yaygın olarak kullanılmakta olan çim biçme makinelerinde en önemli faktörlerden birisi çim biçme makinasının bıçak kalitesidir. Döner bıçakların devam eden uyumlu hareketleri ile belirli boya gelen çimenlerin kısaltılma işlemi yapılmaktadır. Çayır biçme makinesi bıçakları seçimi bu kısaltılma işleminin iyi bir şekilde gerçekleşebilmesi açısından büyük bir önem taşımaktadır.

Ot biçme motoru bıçağı paslanmaz ve dayanıklı maddelerden üretildiği için harika sonuçlar vermektedir. Kaliteli ürünler olması nedeni ile bıçakların kullanım ömrünün uzun olmasının yanı sıra çim biçme makinalarına da fayda sağlamaktadır. Ayrıca ot biçme makinası mastar ve bıçak modellerine sitemiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Mercimek Biçme Makinası Bıçakları

Mercimek biçme makinası mastar çeşitlerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra Alpler Pulluk Bıçağı Orijinal Uç Demiri de yüksek not alan ürünler arasında yer almaktadır. Bu bıçaklarda pulluk model farklılıklarına dikkat edilmesi gerekmektedir. 2000 model ile 1999 model ürünler arasında farklılıklar bulunmaktadır. 2000 model ve üzerinde dört delikli bıçaklar, eski modellerde ise 3 delikli bıçaklar kullanılmaktadır. Sizdeki ürünün modeline göre bıçak seçimini yapabilirsiniz. Ürünler tamamen orijinal Alper Pulluk ürünleridir.

Siparişler Pulluk sıcak damga ile sunulmaktadır. Bıçak ölçüleri standart aralıklarda değişim göstermektedir. Bu standart ölçüler şu şekildedir: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14. Tarım Garaj farkı ile ürünlerin tamamı 24 ay garantilidir. Yerli üretim olan bu bıçaklar pulluk modeline ve ölçülerine göre satışa sunulmaktadır. Ve güvenli ödeme fırsatları ile tarafınıza iletilmektedir. Satın almış olduğunuz ürünleri kullanmamanız durumunda on dört iş günü içerisinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. Mercimek biçme makinası bıçakları çeşitli modellerde sitemiz üzerinde uygun fiyatlara satılmaktadır.

Çok satan ürünlerimizden biri de ot biçme makina Busatis Avusturya Badem Mastar Bıçağıdır. Kolayca sipariş verebileceğiniz tüm ürünleri aynı konfor ve hızda iade de edebilirsiniz. Havale indirimlerinden ve ücretsiz kargo seçeneklerinden yararlanmak için sitemiz üzerinden siparişinizi verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR