TG-ESLK01
375,00₺ KDV Dahil
415,00₺ KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
TG-ESLK02
545,00₺ KDV Dahil
605,00₺ KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
Kategori Video

Kanatlı Elektrikli Donmaz Suluk

Kolaylıkla dolum yapılabilen ve güvercinlerin rahat bir şekilde su içmesi için özel olarak tasarlanan elektrikli donmaz suluk çeşitleri sitemizde! Özellikle soğuk kış aylarında suyun donması, güvercinlerin su tüketiminin sekteye uğramasına yol açıyor. Bu soruna köklü bir çözüm getiren suluk modellerini ise farklı adreslerde aramayın. En uygun donmaz suluk fiyatları sitemizde ve sadece tek tıkla siparişinizi iletebilirsiniz.

Uyun donma derecesinde bir hava soğukluğu olmadığında da seçiminizi elektrikli donmaz suluk kullanımından yana yapabilirsiniz. Çünkü güvercinlerin soğuk su içmesi hastalanmalarına yol açabiliyor. Kış mevsiminde güvercinlerin sıklıkla rahatsızlanmasının en yaygın nedenlerinden biri de soğuk su içmeleridir. Bunun önlemenin yolu ise incelediğiniz bu koleksiyonda yer alan sulukları kullanmanızdır.

Minimum düzeyde elektrik tüketimi ile suyun ısınmasını sağlayan güvercin elektrikli donmaz suluk modelleri suyun donmasını önlemenin yanı sıra güvercinler için gayet ideal bir ısıda olmasına da olanak tanıyor. Isınan su ürünün hazne bölümünde sürekli olarak dolaşım halinde kalıyor. Güvercinlerin sağlıklı bir mevsim geçişi yaşayabilmeleri için bu ürünü mutlaka siz de temin etmelisiniz.

Güvercinler İçin Suyu Ilık Tutan Suluk Çeşitleri Sitemizde ! 

Sizlere elektrikli donmaz güvercin suluk çeşitlerini 8 litre ve 15 litre su kapasitesine sahip olan farklı model seçenekleri eşliğinde sunuyoruz. Kaç adet güvercin beslediğinizi de göz önünde bulundurarak model seçimi yapabilir, hemen sipariş verebilirsiniz. Hızlı kargo uygulamamız çerçevesinde bu ürün modeli de kısa zamanda adresinize ulaşıyor ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Elbette kanatlı hayvan elektrikli donmaz suluk çeşitleri her türlü güvenlik önlemi alınarak dizayn ediliyor. Güvercinlerin kafes alanında ya da farklı yaşam alanlarında güvenle kullanabilirsiniz. İçerisinde bulunan rezistans suyun kısa zamanda istenen ideal ısıya ulaşmasını sağlıyor. Rezistans çalışma derecesi 35° - 40° arasındadır. Bu sayede haznede bulunan suyun sıcaklığının sabit olarak 14° - 15° arasında kalması sağlanır.

İncelediğiniz kanatlı hayvan donmaz suluk çeşitlerinin üretiminde gümüş termostat çeşitleri kullanılıyor. Bu da sulukların daha dayanıklı olmasını sağlıyor ve uzun kullanım ömrü beklentisi de karşılanıyor. Donmaz sulukları çok uzun süre hiçbir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Temizlik ve bakım işlemleri de yine hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilir.

Elektrikli Donmaz Güvercin Suluklarını Güvenle Kullanın !

Elektrik akımı özel alaşım PVC yapılı kablo ile sağlanıyor. Bu özellik, güvercinler için de sulukların gayet güvenli bir şekilde kullanılabilmesine olanak tanıyor. Haznesi 8 litre olan sulukların sulama alanlarında yaklaşık 1 litre su bulunuyor ve aynı anda 5 güvercinin su içmesi mümkün olabiliyor. Geniş su içme alanı sayesinde çok sayıda güvercin besleyenler de gönül rahatlığı ile bu suluk çeşitlerini tercih edebilir.

Koleksiyonumuz içerisinde yer alan suluklar her ne kadar güvercinler için tasarlanmış olsa da diğer kuş türleri için de kullanılabilir. Kış mevsiminde tüm hayvanların ideal ısıda su içmesi için bu özel tasarıma sahip olmanız yeterli olacaktır. Elbette donmaz suluk fiyatları da sitemizde yer alan tüm ürün çeşitleri gibi yüz güldüren rakamlardan oluşuyor. Düşük fiyat fırsatından faydalanarak sipariş verebilir ve dilerseniz kapıda ödeme seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda kredi kartı ile taksitle ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR