trmgrj-026 046
310,00₺ KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
trmgrj-714578
650,00₺ KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
Tükendi
trmgrj-774 032
148,00₺ KDV Dahil
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
Tükendi
trmgrj-ackagzanhtr01
660,00₺ KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
Kategori Video

Anahtar Takımları

El aletleri arasında en çok kullanılan ürün gruplarından olan anahtar takımı çeşitleri, cıvata ve somunları söküp, takmak için tasarlanmışlardır. Farklı özelliklere sahip olan anahtar takımları sayesinde pek çok işi daha hızlı ve kolay şekilde yapabilirsiniz.

Anahtar Takımı

El aleti çantalarında mutlaka bulunması gereken anahtar takımları, kullanışlı ve işlevsel ürünlerden oldukları için yalnızca evlerde değil, pek çok farklı iş alanında kullanılırlar. Anahtar çeşitleri de kullanım koşullarına göre çeşitlilik kazanmıştır.

Anahtar Takımı Çeşitleri

Eşyaları monte ederken ya da sökerken en çok ihtiyaç duyacağınız ekipmanlar arasında yer alan anahtar takımları, allen anahtar takımı gibi bilindik ve zahmetsiz birçok anahtar modelinin yer aldığı bir ürün kategorisidir. İşiniz ya da eviniz için ihtiyaç duyduğunuz yardımı, anahtar takımları ile elde edebilirsiniz.

Ağzı Açık Anahtar Takımı

Farklı ölçülerde üretilmiş olan açık ağız anahtar takımı genişliği ve yüksekliği az olan yerlerde kullanım için uygundur. Dar yerlerde kolay bir kullanım sunan bu anahtarlar, dört köşe somun ve cıvataların sıkılması ve sökülmesi için kullanılırlar. Tek taraflı olabilecekleri gibi iki taraflı modelleri de bulunmaktadır. Set halinde ya da tek tek satılabilir.

Kombine Anahtar Takımı

İki ağızlı anahtar ile yıldız anahtarın birleşiminden oluşan kombine anahtar takımı oldukça kullanışlı bir el aletidir. Pek çok bağlantı ekipmanı montajı için bu anahtar çeşidinden faydalanılmaktadır. Genellikle setler halinde satılır.

Cırcır Anahtar Takımı

Lokma anahtar takımı adı ile de bilinen bu ürünler; vidaların gevşetilip, sıkılması için imal edilmişlerdir. Pek çok alanda kullanılan cırcır anahtar takımı farklı adetlere ayrılmış olan setler halinde satılmaktadırlar.

Alyan Anahtar Takımı

Alyan anahtar takımı altıgen formdaki cıvata ve somunları açmak için kullanılan bir gereçtir. Pek çok farklı eşyanın montajı sırasında ihtiyaç duyulan bu ürünler en çok mobilya ve bisiklet gibi ürünlerin montaj ve tamiratlarında kullanılırlar. Farklı boylarda ve ölçülerde bulunabilen alyan anahtarlar, adet sayıları değişiklik gösteren farklı setler halinde satışa sunulur.

İki Ağızlı Anahtar Takımı

Oldukça güçlü bir kavrama özelliğine sahip olan iki ağız anahtar takımı pek çok iş kolunda gerek duyulan bir gereç olmaktadır. Çok amaçlı bir ürün grubu olmalarının yanı sıra farklı ölçülere sahip oldukları için setler halinde satılır ve bu şekilde kullanımları daha pratik bulunmaktadır.

Anahtar Takımı Fiyatı

Anahtar takımı fiyatları ürünlerin modellerine göre farklılık göstermektedirler. Anahtar takımlarının; değişen boyutları ve çeşitlenen ölçüleri de takımların fiyatını etkileyen faktörler arasındadır. Setlerdeki anahtar sayısı arttıkça, ürünün fiyatı da artmaktadır. Oldukça işlevsel ve kullanışlı olan anahtar takımları, her açıdan fiyat / performans ürünleri olarak bilinirler. Sağlam ürünler oldukları için uzun ömürlü bir kullanım alanı sunmalarından dolayı tasarruflu ürünler olarak kabul edilirler.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR