Kategori Video

160 Beygir Ve Üzeri Traktör Hidrolik Ortakollar Burada!

Cat 3 160 Beygir ve Üzeri Hidrolik Ortakol

Güvenlik, kolay montaj ve yüksek performans gibi beklentilerin tamamını karşılamayı başaran Cat 3 hidrolik ortakol çeşitlerini sitemizden temin edebilirsiniz. 15 ton kapasiteye sahip olan ürün modelleri sipariş vermeniz durumunda bağlantı mafsalı ile birlikte gönderiliyor. Bu sayede montajının en hızlı ve en doğru şekilde yapılması da mümkün hale geliyor.

İncelediğiniz Cat 3 hidrolik ortakol çeşitleri Cat 1 ve Cat 2 modellerin üst standartlarına sahiptir. Makine ve ekipmanları kavrama performansı ile de ön plana çıkan ürün modellerini daha yakından inceleyin. Hidrolik ortakol çeşitlerinin üzerine tıklayarak hangi özelliklere sahip olduğunu ve aynı zamanda ölçü bilgilerini kolaylıkla görebilirsiniz.

Bu özel tasarım seçenekleri 160 beygir ve üzeri traktörler ile kullanıma uygundur. Oldukça yüksek bir mukavemet özelliğine sahip olan ürün modelleri, ağır iş yükleri söz konusu olduğunda devreye giriyor ve yüksek performansı ile beklentileri tam olarak karşılamayı başarıyor.

160 Beygir ve Üzeri Traktörler İçin Uygun Hidrolik Ortakollar

Kancalı 160 beygir ve üzeri traktörlere uygun ortakollar robotik kaynak işlemi ile üretiliyor. Dikişsiz borular kullanıldığından ürün modellerinin sağlamlığı da çok daha üst noktalara taşınabiliyor. Aynı zamanda ürünlerin krom materyalden üretildiğini ve krom mil kalınlığının 50’lik olduğunu da belirtmeliyiz. Geniş yanak kafa yapısına sahip olan bu ürünleri uzun süre kullanabilirsiniz.

Keçe patlamaları, kırılmalar ya da çatlamalar gibi istenmeyen durumlar yaşanmadan kullanılabilen ortakollar kilitleme performansı ile de ön plana çıkmayı başarıyor. Üstün kilitleme performansı sayesinde piston salma yapmıyor. Dolayısıyla traktörlerin yüklü kullanımını ciddi düzeyde kolaylaştırıyor. Sitemizde bu ürünler 50, 55, 60 ve 68 cm seçenekleri eşliğinde sizlerin kullanımına sunuluyor.

Sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmeniz için her türlü önlemin alındığını belirtmek isteriz. Aradığınız tüm ortakol çeşitlerini geniş bir seçenek yelpazesi eşliğinde sitemizde bulabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. İndirimler, düşük fiyat avantajı, ücretsiz kargo fırsatları gibi çeşitli ayrıcalıklardan da faydalanmış olacaksınız. Siparişini verdiğiniz ürünler çok kısa bir süre içerisinde belirttiğiniz adrese ulaştırılıyor ve böylelikle ürünleri teslim almak için uzun süre beklemeniz gerekmiyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR