TG-ORTKLST004X
3.175,00₺ KDV Dahil
3.450,00₺ KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
TG-ORTKLST002X
2.995,00₺ KDV Dahil
3.200,00₺ KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
TG-ORTKLST003X
3.100,00₺ KDV Dahil
3.250,00₺ KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
TG-ORTKLST005A
3.225,00₺ KDV Dahil
3.550,00₺ KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
TG-ORTKLST001L-Deu
2.885,00₺ KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
TG-HRTM01H
425,00₺ KDV Dahil
475,00₺ KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
TG-ORTAPRT
95,00₺ KDV Dahil
96,00₺ KDV Dahil
%1 İndirim
%1İndirim
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
Kategori Video

Hidrolik Traktör Ortakollar için Düşük Fiyat Avantajı

Düz Tip Hidrolik Traktör Ortakollar Burada!

Traktörünüz için ihtiyacınız olan tüm parçaları sitemizden en uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Bu sayfada en kaliteli üretim teknikleri kullanılarak geliştirilen traktör hidrolik lift çeşitlerini ve ortakol modellerini bir arada inceleyebilirsiniz. Tamamı dayanıklılık ve uzun kullanım ömrü beklentisini karşılayan ürün modelleri, kısa zamanda adresinize teslim ediliyor.

Üretimde robotik kaynak işlemi kullanılan traktör hidrolik lift modelleri dikişsiz borularla imal ediliyor ve bu sayede çok daha dayanıklı bir form kazanıyor. İtalyan tip boru türü ile dizayn edilen ürün modellerinin montajı da kolaylıkla tamamlanıyor. Traktör kilitli piston ortakollar ise krom materyal kullanılarak üretiliyor. Üzerinde bulunan krom kalınlığının ise 25 mikron olduğunu belirtebiliriz.

Hidrolik 6 ton kapasitesine sahip olan 55 cm, 60 cm, 65 cm ve 70 cm ortakol geniş yanak kafa özelliğine sahip ürün modellerini de sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu ürünler tek parça boru sistemine sahip olduğundan diğer ürün modellerine nazaran çok daha yüksek mukavemetlidir. Dolayısıyla kullanım ömürlerinin de daha uzun olduğunu söyleyebiliriz.

En Dayanıklı Traktör Hidrolik Ortakollar İçin Sipariş Verin!

Eğer ayırdığınız bütçeyi en verimli şekilde kullanmak isterseniz siz de kaliteden şaşmayın! Dayanıklılık açısından benzerlerinden ayrılan ve sağlamlığı, üretimde kullanılan tekniklerden kaynaklanan hidrolik ortakol çeşitlerini uzaklarda aramanıza hiç gerek yok. Sitemize tıklamanız durumunda bu ürün modelleri geniş bir seçenek yelpazesi halinde sizlerin beğenisine sunuluyor.

Yapmanız gereken sadece hidrolik ortakol çeşitleri arasından kullandığınız traktör modeline uygun olanları belirlemek ve siparişinizi iletmek olacak. Robotik kaynak tekniğinin kullanılmasının avantajlarından biri de mil ve boru çaplarının hassas yapısının korunmasıdır. Hassas bağlantıların keçeyle yapılmış olması sayesinde kullanım sırasında pistonun zarar görmesi de engellenebiliyor.

Bu özel ürün modellerini düşük fiyatla satın almak için en doğru adrestesiniz ve geç kalmadan siz de siparişinizi tamamlamalısınız. Ürünlerin üzerine tıklamanız durumunda tüm teknik bilgiler ve ölçü bilgileri de sayfada karşınıza çıkacak. Böylelikle ihtiyacınıza en uygun olan modeli saniyeler içerisinde tespit edebilirsiniz. Keçe patlamaları olmadan, kırılma ya da çatlama sorunları ile karşılaşmadan kullanabileceğiniz, üstün performansa sahip olan bu ürünleri sakın kaçırmayın!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR