Kategori Video

Süt Güğüm Taşıma Arabaları

Sütçülük yapanlar için özel olarak tasarlanan güğüm taşıma arabaları için sitemize uğramanız yeterli olacak. Özel olarak dizayn edilen ve süt güğümlerinin en pratik şekilde taşınmasını sağlayan bu araba modellerini hemen inceleyebilirsiniz. Güğüm çeşitlerinin en az sarsılma ile taşınmasını sağlayan ürün modelleri uzun süre problemsiz bir şekilde kullanılabiliyor.

Sitemizde sizlerin beğenisine sunulan güğüm taşıma arabaları dolgu tekerleklere sahiptir. İki adet arka bölümünde ve bir adet de ön bölümünde olmak üzere toplamda 3 adet tekerlek sistemine sahip olan taşıma arabaları, iki farklı seçenek halinde sizlerle buluşuyor. İki adet süt güğümünü aynı anda taşımayı sağlayan taşıma arabası modellerinin yanı sıra sadece tek bir güğümü taşımak için tasarlanan ürünler de sitemizde mevcut.

Yan bölümlerinde korumalarının olması ise süt güğümü taşıma arabaları ile güğümlerin taşınması sırasında devrilme olasılıklarını minimum seviyeye çekiyor. Böylelikle zemin çok düz olmasa dahi taşıma arabalarının gayet güvenli bir şekilde kullanılmaları mümkün olabiliyor. Hem hızlı hem de yavaş bir şekilde güğümlerin taşınmasını sağlayabilen taşıma arabaları metal malzemeden üretilmiştir.

Manevra Kabiliyeti Yüksek Olan Süt Güğümü Taşıma Arabalarını Sitemizden Alın!

Özel tekerlek sistemleri sayesinde süt taşıma el arabası çeşitlerinin manevra kabiliyeti de gayet yüksektir. İstenen her yöne kolaylıkla arabanın döndürülmesi mümkün oluyor ve bu sayede çok fazla kas gücü kullanmaya gerek kalmıyor. Aynı zamanda taşıma arabalarının manevra yaparken da güvenli bir şekilde süt güğümlerinin taşınması mümkündür. Koruma alanları manevra sırasında da güğümlerin devrilmesini önlemeyi başarıyor.

İncelediğiniz süt taşıma aracı modelinin motoru bulunmuyor. Tamamen el ile manüel olarak çekilerek kullanılan bir üründür. Taşıma sap bölümü ise ideal uzunlukta olduğundan süt güğümü taşıma arabasının gayet kolay bir şekilde kullanılması mümkün hale gelir. Süt sağımının yapılmasının ardından sütlerin tank bölümüne en kısa sürede taşınması için siz de süt taşıma aparatı modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Süt Taşıma Arabalarında Minimum Fiyatlar Burada!

En uygun rakamlardan oluşan süt arabası fiyatları gayet makul ve bu sayede dileyen herkesin sitemiz üzerinden sipariş vermesi de mümkün oluyor. Alçak bir yapıya sahip olması nedeniyle süt güğümlerinin doldurulmasının ardından tek bir hareket ile arabaya konmaları mümkündür. Süt güğümlerinin çok fazla yükseğe kaldırılması gerekmez ve arabaya yüklerken de yüksek düzeyde kas gücü kullanımına gerek kalmaz.

Tekli ve çiftli süt güğümü taşıma arabaları, süt sağım alanlarının yanı sıra farklı alanlarda da kullanılabilir. Güğüm ile sıvı materyallerin taşınmasını gerektiren her alanda bu özel ürün modellerinden faydalanabilirsiniz. Düşük süt arabası fiyatları ayrıcalığının yanı sıra cazip ödeme kolaylıklarından da faydalanma şansına sahip olduğunu belirtelim. Ürün seçenekleri tükenmeden sipariş vererek size uygun olan süt güğümü taşıma arabalarına hemen sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR