TG-MNBS01B
540,00₺ KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
TG-MNBS02F
550,00₺ KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
TG-MNBS03FG
550,00₺ KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
TG-MNBS04-HF
545,00₺ KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
TG-MNBS05S
550,00₺ KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
Kategori Video

Minibüs Paspası

Paspasın modeli, özellikleri ve ölçüleri doğrultusunda fiyatlar belirlenmektedir. Minibüs paspası fiyatları genellikle uygun fiyat aralığına sahiptir. Firma olarak değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunmak adına ürünlerimizin fiyatlarını doğru belirlemeye özen gösteriyoruz. Bazı dönemlerde ise ürünlerin fiyatlarında indirim yapıyoruz. Yapılan indirimlere denk gelerek daha avantajlı olabilirsiniz. Elde edeceğiniz kazançla birlikte temin ettiğiniz ürünü güvenle kullanabilir, traktör içerisinde kendinize yeni bir alan oluşturabilirsiniz.

Minibüsler hayatın birçok alanında kullanılıyor. Minibüslerden verimli faydalanılmak için çeşitli işlemler uygulanıyor. Minibüs sahipleri kullandıkları aracı kişiselleştirmek isteyebiliyor. Bu doğrultuda kullanılan araç içerisinde paspas kullanılabiliyor. Paspaslar minibüs içerisinde hem hoş bir görüntü oluşturuyor hem de konforlu bir alan oluşturuyor. Minibüs içinde paspas kullanımı oldukça yaygın bir işlemdir. Paspaslar farklı tasarımlarda hazırlanabiliyor. Minibüs kabin paspası üzerine verdiğimiz hizmetle farklı renk ve modellerdeki paspasları sizlere sunuyoruz. İstediğiniz paspası temin ederken artık yüksek fiyatlar ödemenize gerek kalmıyor. Tarım Garaj ailesi olarak uygun fiyat aralığındaki paspasları sizlere sunuyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetten güvenle faydalanabilir, paspas temini yapabilirsiniz.

Minibüs Paspası Özellikleri

Minibüs içerisinde kendinizi daha rahat hissetmek istiyorsanız ihtiyaç duyduğunuz ürünleri temin etmeniz gerekir. Minibüs içerisinde zemine uygulayacağınız paspaslar sayesinde kendinize özel bir alan oluşturmuş olursunuz. Minibüs kabin paspası özellikleri genel olarak şu şekildedir;

  • Minibüs içerisinde konforlu bir alan oluşturur.
  • Minibüs içerisinde daha hijyenik bir alan oluşturur.
  • Paspaslar yıkanabilir özelliğe sahiptir. 
  • Minibüs içerisinde kullanılan paspaslar kayma yapmaz.
  • Paspasların koku yapmama özelliği bulunmaktadır.
  • Tüm paspaslar PVC malzemeden üretilmiştir. Yüksek kaliteye sahip olan bu paspasların kullanım ömrü de uzundur.
  • Paspasların genel olarak ürün kalınlığı 3 mm kadardır.

Tarım Garaj ailesi olarak sizlere sunduğumuz paspasların genel özellikleri yukarıda yer aldığı gibidir. İhtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda paspas teminini güvenle yapabilir, tercih edeceğiniz paspası uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Minibüs Paspası Fiyatları

Minibüs içerisinde konforlu ve temiz bir alanın oluşturulması için paspaslardan yardım alınır. Kullanılan paspaslar sahip olduğu özellikler sayesinde traktör sahiplerinin beklentilerini karşılamaktadır. Paspasların fiyatları değişiklik göstermektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR