Kategori Video

Tek Yönlü Hidrolik Kepçe Lifti 

Dayanıklı ve Yüksek Performanslı Kepçe Liftleri

Aradığınız kepçe lift çeşitlerini en uygun fiyatla satın almak istediğinizde rotanızı sitemize çevirin. Düşük kepçe lift fiyatları ile karşılaşmanızı sağlayacak olan bu koleksiyon içerisinde üstün performanslı ürün modellerini inceleyebilirsiniz. Tek yönlü hidrolik kepçe lifti çeşitleri robotik kaynak tekniği ile üretiliyor. Dikişsiz borular kullanılıyor ve bu yönüyle de sağlamlık açısından üstün bir performans sergiliyor.

Krom materyal kullanılarak üretimi gerçekleştirilen kepçe lift fiyatları uygun rakamlardan oluştuğu için bütçe dostu bir alışveriş ile bu ürünleri temin edebilirsiniz. Boru üzerinde bulunan krom kalınlığının 25 mikron olduğunu söyleyebiliriz. İtalyan tipi borular ile tasarlanan liftler uzun ve sorunsuz bir kullanım imkanı tanıyor.

Tek parça halinde üretimin gerçekleştirilmiş olması, mukavemetinin daha güçlü olmasını da beraberinde getiriyor. Hızlı ve pratik bir şekilde montajı yapılabilen ürün modelleri yakın zamanda yeni bir kepçe lifti satın almanıza gerek bırakmayacak. Kaliteyi ucuza almanızı sağlayacak olan traktör kepçe lift fiyatları indirim imkanından faydalanmanızı da sağlıyor.

Robotik Kaynak Sistemiyle Üretilen Kepçe Liftleri Sitemizde!

Sitemizde incelediğiniz kepçe lifti çeşitlerinin robotik kaynak yöntemi ile üretilmiş olması, mil ve boru çaplarının hassas kalmasını da sağlıyor. Hassas olan bu tasarımın doğrudan keçe ile bağlantılı olduğunu da belirtmeliyiz. Keçelerin sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlayan bu sistem sayesinde keçe patlamaları meydana gelmiyor. Dolayısıyla liftin bu nedenle zarar görme olasılığı da ortadan kalkıyor.

Boyu 80 cm, mil çapı 40 mm ve boru çapı da 70 mm olan kepçe lifti çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Ürünün liftli ortakol için kapalı boyu 83 cm olduğu bilgisini de aktaralım. Üstün performanslı bir kilitleme sistemine sahip olması nedeniyle liftin kesinlikle salma yapmadığını da belirtmeliyiz.

Kırılma ve çatlama gibi risklerin minimum seviyeye çekildiği traktör kepçe lift fiyatları yüz güldüren rakamlardan oluşuyor. Minimum fiyat ayrıcalığından faydalanabilmek için acele edin ve siz de siparişinizi iletin. Türkiye’nin tüm bölgelerinden kepçe lifti çeşitleri için sipariş verebilirsiniz. Hızlı kargo uygulamamız mevcut olduğundan siparişleriniz kısa zamanda istediğiniz adrese ulaştırılıyor. Montaj için gerekli vida ve benzeri malzemeler de siparişiniz ile birlikte gönderilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR