Römork Makas Burçsuz 4 Kat-108685
Römork Makas Burçsuz 4 Kat-108685
Römork Makas Burçsuz 4 Kat-108685

Römork Makas Burçsuz 4 Kat Parabolik Makas

5,00
Fiyat : 5.600,00₺(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 7

Römork Makas Burçsuz 4 Kat Parabolik Makas Özellikleri

Ürün Kodu: 108685

Belirtilen römork makas fiyatı birim fiyattır.

Toplamda 4 kat dan oluşan parabolik burçsuz römork makasıdır.

Parabolik makas sistemi, özellikle yük taşımak için kullanılan ticari araçlarda ve arazi araçlarında yüksek mukavvemet sağlaması bakımından yaygın olarak kullanılmıştır.

4 kat burçsuz römork makas sistemi yüksek taşıma kapasitesi ile maliyetin düşük olması, tamiri ve yenilemesi kolay olması aynı zamanda yük taşıma kapasitesi olarak oldukça sağlam olmasından kaynaklıdır.

Römork makası engebeli arazilerde, bozuk yollarda, kasislerde ve çukurlarda yük taşıma sürecinde yüksek performans sağlamaktadır.

Römork makas genel ölçüler;

Lama ölçüsü: 76*22*1175

Kapasite(kg):5000

Alanında uzman olan Tarım Garajı tarafından hizmetinize sunulan Parabolik 4 kat römork makaslarımız kaliteli malzeme ve 2 yıl (24 ay ) garanti süresi ile sizlerle. Parabolik dört kat römork makas larımız dayanıklılık açısından tamamen güven veren bir ürün olup tarimgaraj güvencesi altındadır.Satın almış olduğunuz ürün kullanılmadığı taktir de 14 (ondört) iş günü içerisinde iade edilebilir.Römork ve treyler bağlantı ekipmanları ürünlerimizde Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderim  imkânı. Satış sonrası destek hizmeti ile siz değerli çiftçilerimizin yanınızdayız. Parabolik dört kat römork makaslarımız tamamen yerli üretim olup ürün menşei güvencemiz altındadır.

Güvenli alışverişin adresi www.tarimgaraj.com

Benzer Ürünler
DetayContact
Detay İkon
 • Kolay
  İade
 • Kapıda Ödeme
  Kredi Kartı/ Nakit
 • %4 İndirim
  Havale/Eft
 • 150TL ve üzeri
  Ücretsiz Kargo