Wile 200 Tahıl Nem ve Hektolitre Ölçer
Wile 200 Tahıl Nem ve Hektolitre Ölçer
Wile 200 Tahıl Nem ve Hektolitre Ölçer
Wile 200 Tahıl Nem ve Hektolitre Ölçer
Wile 200 Tahıl Nem ve Hektolitre Ölçer
Wile 200 Tahıl Nem ve Hektolitre Ölçer
Wile 200 Tahıl Nem ve Hektolitre Ölçer
Wile 200 Tahıl Nem ve Hektolitre Ölçer
Wile 200 Tahıl Nem ve Hektolitre Ölçer
Wile 200 Tahıl Nem ve Hektolitre Ölçer

Wile 200 Tahıl Nem ve Hektolitre Ölçer

5,00
Fiyat : 11.851,00₺(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 3

Wile 200 Tahıl Nem ve Hektolitre Ölçer Özellikleri

Wile 200 tahıl nem ve hektolitre ölçer; ölçülen numunenin nem ve sıcaklığını, bunun yanı sıra hektolitresini hızlı ve basit bir şekilde ölçme imkanı sunmaktadır.

Wile 200 tahıl nem ölçer; otomatik sıcaklık özelliği ve yüz litrelik ağırlık dengesini sağlayabilme kapasitesiyle kesin sonuçlar elde edilmesini garanti eder.
Ölçüm tertibatı içerisinde patentli bir tahıl seviyelendirme sistemi yer almaktadır.
Wile 200 tahıl nem ve hektolitre ölçer; 16 adet tahılın nemini ve hektolitresini ölçebilmektedir.

Ölçebildiği tahıllar; Arpa, Buğday, Buğday makarna, Çavdar, Yulaf, Sorgum, Çeltik pirinç, Mısır, Çayır otu, Yeşil bezelye, Yonca (Kırmızı), Tritikale, Ayçiçeği yağlı tohum, Ayçiçeği uzun, Soya, Kanola, Fasulye
Tritikale; buğday ve çavdar melezlenmesinden elde edilmiş bir buğdaygil bitkisidir.
Yaptığınız son ölçümlerin ortalama alma sayısı ayarlanabilmektedir. Son 3 ölçüm, Son 6 ölçüm, Son 9 ölçüm olarak ortalama alınabilmektedir.
Ayarlanabilir otomatik kapanma özelliği vardır. 30 sn, 1 dk, 5 dk, 10 dk, 20 dk süreleri ayarlanabilir.
Ekran arka ekran ışığı açıp kapatılabilmektedir.
Ayarlar'a girip pil durumunu görüntüleyebilirsiniz.
°C/ºF birimlerinden herhangi bir tanesi ile tahılın sıcaklık ölçümü yapılabilmektedir.
Wile 200 tahım nem ve hektolitre cihazının ölçüm kabı hacmi 0.4 litredir.
Yapısında var olan USB portu bulunmaktadır.
Wile 200 tahıl nem ve hektolitre ölçerin yanında gelen aksesuarlar; Taşıma çantası, Taşıma çantası askısı, USB kablosu, Piller, Kullanım kılavuzudur.

Wile 200 , tahıl nemini, hektolitre ağırlığını ve sıcaklığı hızlı ve doğru bir şekilde ölçer. Ek olarak, en doğru ölçüm sonuçlarına ulaşmanız için size rehberlik ederek az veya fazla kuruma olasılığını azaltır. 7 saniyeye kadar hızlı bir şekilde ölçüm sonucu alın!

Doğru ve güvenilir ölçüm sonucu

W200 ölçüm cihazı, diğer birçok tahıl ölçere göre açıkça daha büyük bir numune boyutuna sahiptir. Büyük numune boyutu sayesinde, ölçülecek tahılın daha kapsamlı bir örneğini bir defada elde edersiniz ve örneğin, tek tek yeşil taneler yanlış bir sonuç vermez. Net ve aydınlatmalı bir ekrana sahip kullanımı kolay bir ölçüm cihazı, kullanıcıyı yönlendirir ve daha deneyimsiz ölçüm cihazları tarafından kullanıldığında bile güvenilir ölçüm sonuçları sağlar.

Hektolitre ağırlığını da ölçüm

Nem ölçüm sonucuna ek olarak, W200 ayrıca her ölçümde mevcut hektolitre ağırlığını gösterir: artık ayrı bir hektolitre ağırlık ölçeğine ihtiyacınız yoktur.

Mükemmel konfor

Wile 200 metreyi kullanırken, kuvvete ihtiyacınız yoktur: sadece ölçüm cihazına takılan şeffaf damlalığı doldurun, tahılları ölçüm haznesine bırakın ve numuneyi ölçüm cihazının patentli numune ekolayzeriyle hizalayın. Ekstra tahıl, ölçü kabının etrafında şekillendirilmiş bir olukta düzgünce bırakılır.

W200 ile ölçüm de hızlıdır: Sayaç, kırma sayaçları gibi ölçümler arasında temizlik gerektirmez.

Paket şunları içerir:

 • Wile 200
 • Çanta ve taşıma askısı
 • Piller
 • USB kablosu
 • Kullanım Kılavuzu

prapazar.com pazaryeri ticimax entegrasyonu

Ölçüm aralığı, her bir tahıl ve pazar alanı için% 1 ile% 38 arasında değişir. Tipik ölçüm aralığı tahıllar için% 5 ila% 30 ve yağlı tohumlar için% 2 ila 25'tir. Ölçüm sonucunun tekrarlanabilirliği: Kuru tahılın depolanması için yüzde ± 0,3 puan.

Önemli! Wile sayacının tahıl ölçekleri, genel standart tahıl sınıflarına mümkün olduğunca yakın olacak şekilde tasarlanmıştır. Bununla birlikte, tahılın özellikleri, örneğin farklı yetiştirme koşulları veya yeni çeşitler nedeniyle değişebilir. Bu nedenle, harmanlama mevsiminin başlangıcında, elinizdeki tahıl kalitesi için ölçüm cihazınızdaki okumaların, kullandığınız tahıl alımının fırın testindeki okumalarla eşleştiğini her zaman kontrol etmenizi öneririz. Her zaman birkaç örnek alın ve sonuç olarak bunların ortalamasını kullanın.

İpucu! Ölçer ve tahıl sıcaklığı 16 ile 32˚C arasında olduğunda tahılınız için en iyi ölçüm doğruluğunu elde edersiniz. Sayaç ve tahıl mümkün olduğu kadar aynı sıcaklıkta olmalı ve numune mümkün olduğunca hava geçirmez bir kapta saklanmalıdır. Güvenilir bir sonuç elde etmek için numunenin temsili olması gerekir.

Lütfen gelecekteki yazılım güncellemeleriyle hem ölçülecek tahıl sayısının hem de nem ölçüm aralıklarının değişebileceğini unutmayın.

Mahsulün kalitesini belirlemede en önemli adım, satılacak veya depolanacak tüm partiden mümkün olduğunca temsili bir numune almaktır. Temsili bir örnek aynı zamanda finansal riski azaltır!

Ön örnekleme, mahsul pazarlamasının ayrılmaz bir parçasıdır. Kalite güvencesi için güvenilir numune alma esastır. Sonuçlar, filizlenme, bin tohum başına ağırlık ve zenginlik gibi parti özelliklerinin doğru ve adil bir görünümünü vermelidir. Numuneye dayanarak, endüstri veya ticaret, tüm partinin kalitesi hakkında bir sonuca varır. Alıcı numunede kalite gereksinimleri karşılanmazsa, en kötü durumda parti çiftçiye iade edilebilir. Bu durumda, yalnızca mahsulü gereksiz yere kiralama maliyetleri birikir.Aynı numune alma yöntemi, yağ veya değirmen ürünleri, maltlık arpa veya kendi tohumunun çimlenmesine veya başka bir amaçla alınan bir numuneye uygulanabilir.

prapazar.com pazaryeri ticimax entegrasyonu

 

 

Ürünümüz İthal Olup; Finlandiya Menşeilidir. 24 Ay Garantilidir.

Güvenli alışverişin adresi www.tarimgaraj.com

prapazar.com pazaryeri ticimax entegrasyonu

Benzer Ürünler
DetayContact
Detay İkon
 • Kolay
  İade
 • Kapıda Ödeme
  Kredi Kartı/ Nakit
 • %4 İndirim
  Havale/Eft
 • 150TL ve üzeri
  Ücretsiz Kargo