Tek Kullanımlık Su Geçirmez Tela Lamineli Tulum 60 Gr-ISO-TS EN Belgeli
Tek Kullanımlık Su Geçirmez Tela Lamineli Tulum 60 Gr-ISO-TS EN Belgeli
Tek Kullanımlık Su Geçirmez Tela Lamineli Tulum 60 Gr-ISO-TS EN Belgeli
Tek Kullanımlık Su Geçirmez Tela Lamineli Tulum 60 Gr-ISO-TS EN Belgeli
Tek Kullanımlık Su Geçirmez Tela Lamineli Tulum 60 Gr-ISO-TS EN Belgeli
Tek Kullanımlık Su Geçirmez Tela Lamineli Tulum 60 Gr-ISO-TS EN Belgeli
Tek Kullanımlık Su Geçirmez Tela Lamineli Tulum 60 Gr-ISO-TS EN Belgeli

Tek Kullanımlık Su Geçirmez Tela Lamineli Tulum 60 Gr-ISO-TS EN Belgeli

5,00
İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : 54,89₺(KDV Dahil)
İndirimli : 51,50₺(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 5

Her gün saat 14:00 'a kadar gelen tüm siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

STOKLARLA SINIRLIDIR !

Tek Kullanımlık Su Geçirmez Tela Lamineli Tulum 60 Gr - ISO-TS EN Belgeli

Belirtilen fiyat tek kullanımlık tulum adet fiyatıdır, farklı adetler ve bedenler için seçim yapınız.

   Güçlendirilmiş lamineli tela kumaş ile su ve kimyasal sıvı geçirmez ve yağmurluk tarzında, insan bedeninin her bölümünü kapatacak şekilde üretilmiştir.

%100 Polipropilen + Polietilen Katkısı ile üretim sağlanmıştır. 

Ürün göğüs-vücudun ön bölümünden açılıp kapanabilmektedir.

Ürün üzerinde kapşon da mevcuttur.

Sağlık, ilaçlama, hayvancılık, gıda ve buna benzeyen birçok sektör için tek kullanımlık su geçirmez tulum sıkça tercih edilmektedir ve hijyen kurallarını sağlayabilmenin önemli parçalarından birisi olarak yer etmektedir. Polipropilen maddesinden üretilen ve hijyeni sağlayabilme adına kullan at özelliğine sahip olan bu ürünler sayılan çeşitli sektörlerde fazlasıyla işlevli halde hizmet eder vaziyette bulunmaktadır.

Tulumların her sektörde hijyeni sağlayacak unsurlardan biri olması bakımından üretildiği ortamda da hijyenin sağlanması önemli bir yer tutmaktadır. Bu anlamda kaliteli ve güvenilir bir adresten birçok sektörde hijyenin yapı taşı olan tulumu temin etmek önemli noktalardan birisi halindedir. Biz, hijyen kurallarına uygun ve özenli çalışmamızla tulum satışını gerçekleştiriyoruz ve çeşitli sektörlerde kullanılmak amacıyla alacağınız tulumlarda gönül rahatlığıyla sipariş verebileceğiniz bir ortam yaratıyoruz.

Tek Kullanımlık Tulum ve Özellikleri

Sunduğumuz tulumlar hijyen kurallarına uygun olarak üretilmiştir ve hafiftir. Su ve kimyasal madde geçişini engelleyecek düzeyde; lamine tela kumaş kullanılmıştır. Hafif ve yumuşak olmalarıyla da giyme kolaylığı yaratan tulumlarımızla fark yaratan bir hizmet veriyoruz. Suya karşı dayanıklı, alev itme özelliğine sahip olan, hava geçirgen ve bakteri oluşturmayan yapısıyla birçok sektör için önemli konumda bulunan tek kullanımlık tulum polipropilen maddesiyle de yer kaplamamaktadır.

Tek kullanımlık tulum sektörde kullanım amacına bağlı olarak farklı şekillerde üretilebilmektedir. Kullanılacak sektör ve amacı tulumun da çeşidini belirlemekte ancak genel anlamıyla tulumlarda en büyük özellik hafif ve rahat olmalarıyla kolay nefes aldırabilmeleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Alev ve su itici/geciktirici özelliği sayesinde de tulumlar hijyenin dışında güvenliği sağlamak anlamında da tercih konusu olabilmektedir.

Bizim firma olarak sunduğumuz tulum çeşidi genellikle hayvancılık sektöründe tercih edilmektedir. Yağmurluk tarzında kapüşonlu bir şekilde üretilen tulumumuz bedenin bütün kısımlarını saracak şekilde giyilmektedir. Bu noktada da tulumun üretiminde sektörün amacı karşımıza çıkmış olmaktadır. Aynı zamanda ürünümüz vücudun üst bölümünden açılıp kapanabilmekte, bu bakımdan da giyimi kolaylaştırmaktadır.

 

Tek Kullanımlık Tulum ve Kullanım Alanı

Tek kullanımlık tulum, ilaç sektöründen sanayi sektörüne; sağlık sektöründen hayvancılık sektörüne kadar birçok iş için kullanılabilmektedir. Günümüzde özellikle sağlık sektörü için önemi sıkça dile getirilmektedir.

Coronavirüs tehlikesiyle göğüs göğüse savaşan sağlık çalışanları tek kullanımlık kullan at tulumlar kullanarak hijyeni sağlamaya ve virüsün bulaşma tehlikesini ortadan kaldırmaya gayret etmektedirler. Bunun dışındaki çoğu sektörde de iş tanımı gereği tulumlar kullanılmakta ve önemleri git gide artmaktadır. Bizler de özellikle hayvancılık sektöründe etkin bir şekilde kullanılabilecek kaliteli ve hafif tulumlarımızla sizler için hizmet vermekteyiz.

 

                     

 

 

 

CE Belgesi Nedir ?

CE belgesi bir marka ya da kalite belgesi değildir. CE işareti taşıyan ürünler Avrupa birliği ile ilgili direktiflere uygun ve gerekli tüm kriterlerin yerine getirildiğinin kanıtıdır Avrupa Birliği'nde c e belgesinin kapsamına alınan ürünler bu işaret olmaksızın pazara sunulamaz.

ISO 13485-2016 Nedir ?

Kalite Yönetim Sistemi (ISO) farklı alanlarda çalışma yapan firmaların uyması gereken kuralları çeşitli başlıklar altında standartlarda toplar. Tıbbi Cihazların Kalite Yönetim Sistemi için geliştirilen ISO 13485, tıbbi cihazlar için özel koşullar taşıyan kalite yönetim sistemidir. Tıbbi cihazlar alanında üretim yapan, satış yapan, hizmet ya da hammadde sağlayan, depo faaliyetleri gerçekleştieren,  teknik servis ve bakım hizmeti sunan firmaların belirlenen kalite yönetim sistemi şartlarına uygun hareket etmeleri gerekmektedir. 

TSE Uygunluk Belgesi Nedir ?

TSE Türk Standartlarına Uygunluk Belgesi; Türk standardı bulunan konularda, İmalata Yeterlilik Belgesi almaya hak kazanmış firmaların söz konusu ürünlerinin ilgili Türk standardına uygunluğunu belirten ve akdedilen sözleşme ile TSE Markası kullanma hakkı verilen firma adına düzenlenen ve üzerinde TSE Markası kullanılacak ürünlerin ticari Markası, cinsi, sınıfı, tipi ve türünü belirten, geçerlilik süresi bir yıl olan belgedir. 

Güvenli alışverişin adresi www.tarimgaraj.com

Benzer Ürünler
DetayContact
Detay İkon
 • Kolay
  İade
 • Kapıda Ödeme
  Kredi Kartı/ Nakit
 • %4 İndirim
  Havale/Eft
 • 100TL ve üzeri
  Ücretsiz Kargo