TG-THM0030X
24,90₺ KDV Dahil
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
TG-THM0014
25,00₺ KDV Dahil
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
TG-TH0020X
26,00₺ KDV Dahil
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
TG-THM0010X
28,00₺ KDV Dahil
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
TG-THM0019D
27,50₺ KDV Dahil
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
trmgrj-hbmydnz.01
65,00₺ KDV Dahil
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
TG-TG-SNGR15
21,50₺ KDV Dahil
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
Tükendi
TG-1000108526
26,57₺ KDV Dahil
27,57₺ KDV Dahil
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
Kategori Video

Maydanoz Tohumu

 

Maydanoz tohumu ekimi yapmak istiyorsanız yılın üç mevsimi ekim yapabilirsiniz. Kış aylarında maydanoz ekimi yapılmamaktadır. İlkbahar, yaz ve sonbahar aylarında maydanoz ekimi yapabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tohumu sitemizden temin edebilirsiniz. Tohum satın alırken kaliteli, güvenilir ve sağlıklı tohum tercihi yapmaya her zaman dikkat etmelisiniz. Eğer satın aldığınız tohum doğal değilse, sağlıklı ve güvenilir değilse hem sizin sağlığınızı olumsuz etkiler hem de yaptığınız ekimden verimli sonuç almanızı önler.

Tohumdan verimli sonuç almak istiyorsanız kaliteli tohum kullanmanız gerekir. Sizlere sunduğumuz tohumlar kalitelidir. Toprağa ekim yaptıktan sonra tohumların verimli sonuç verdiğini görürsünüz. Tohumları çok derine ekmemeniz gerekir. Topraktan yaklaşık 0,5 cm ya da 1 cm derinliğine ekilmelidir. Ekim yaptığınız tohumlar arasında ise 1 ile 2 cm kadar mesafe olmalıdır.

 

Maydanoz Tohumu Çeşitleri ve Özellikleri

 

Maydanoz tohumu çeşitlerini iki gruba ayırabiliriz. Bunlardan birincisi geniş yapraklı maydanozlar olurken ikincisi de ince yapraklı maydanozlar oluyor. Geniş yapraklı maydanozların özellikleri şu şekilde;

  • Güçlü bitki yapısına sahiptir.
  • Koyu yeşil yapraklar düz ve geniş yapıdadır.
  • Çok yıllık bir bitkidir.
  • Hasat için ortalama 70 ile 80 gün bir süre gerekir.

Geniş yapraklı maydanozlar kendine özel hoş kokuya sahiptir. Dayanıklı ve uzun ömürlü bir bitkidir. Geniş yapraklı maydanozlarla ince yapraklı maydanozların özellikleri aynıdır. İnce yapraklı maydanozlar da güçlü bitki yapısına sahiptir. Maydanoz, güçlü olduğu kadar çok yıllık bir bitkidir. İki gruba ait maydanoz için ortalama 70 – 80 gün arasında hasat yapılabilir. Ektiğiniz tohumdan verimli sonuç elde etmek istiyorsanız kaliteli tohum kullanmayı ihmal etmemelisiniz. Kaliteli tohum için sizlere sunduğumuz tohumları değerlendirebilirsiniz. Uygun fiyat aralığında sizlere sunulan tohumlar güvenilir ve sağlıklıdır. Doğal tohumlar ile sağlığınızı koruduğunuz gibi lezzetli maydanozlara sahip olursunuz.

 

Maydanoz Tohumu İhtiyacınızı Kolaylıkla Karşılayın

Maydanoz tohumu ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Site üzerinden sizlere sunduğumuz tohumlar garantilidir. 2 yıl garantili olarak sizlere sunduğumuz tohumlarla ilgili bir sorun yaşadığınız zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firma olarak Türkiye’nin her yerine sipariş gönderebiliyoruz. Vermiş olduğunuz tohum siparişleriniz en kısa sürede sizlere ulaştırılıyor. Özel paketinde adresinize teslim edilen tohumlar kolay ödeme seçeneği ile sizlere sunuluyor. Uygun fiyata alacağınız tohumları isterseniz bahçenize isterseniz de saksıya ekerek yetiştirebilirsiniz. Tohum paketinin üzerinde yer alan bilgiler doğrultusunda tohumu kolaylıkla yetiştirebilir ve 70 günün sonunda maydanozlarınızı toplayarak verimli sonuç elde edebilirsiniz.


maydonoz tohumu
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR