Holder İlaçlama Makina Tarla Tip Geniş Süzgeç Meme-G104
Holder İlaçlama Makina Tarla Tip Geniş Süzgeç Meme-G104

Holder İlaçlama Makina Tarla Tip Geniş Süzgeç Meme-G104

5,00
Fiyat : 57,00₺(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 36

Holder İlaçlama Makina Tarla Tip Geniş Süzgeç Meme-G104 Özellikleri

Holder ilaçlama makina tarla tipi geniş süzgeç meme; çoğunlukla tarla ve bahçelerde ilaçlama işlemlerinde kullanılan geniş atış performansı ve yüksek püskürtme sistemi ile mem ucunde bulunan süzgeç sistemi ilaçlama sırasında tıkanma gibi sorunların önüne geçer ilaç içeriğinde bulunan böcek, toprak ve ot kalıntıları önler temiz ve orantılı şekilde ilaçlama işleminizi tamamlama için kullanılır.  İlaç atım işlemleri ve opsiyonel mesafe ayarı ile

rahatlıkla kullanabileceğiniz holder tarla tip ilaçlama geniş süzgeçli meme dayanıklı ve garantilidir. 

Fonksiyonel geniş süzgeç ilaçlama seçenekleri ile tarla ve bahçenizde kullanım ve ilaçlama kolaylığı sunmaktadır. Ucunda bulunan siper ile ilacın çevreye dağılmasını önler.

Alanında uzman olan Tarım Garajı tarafından hizmetinize sunulan geniş süzgeçli holder memeleri kaliteli malzeme ve 2 yıl (24 ay ) garanti süresi ile sizlerle. İlaçlama makina memeleri dayanıklılık açısından tamamen güven veren bir ürün olup tarimgaraj güvencesi altındadır. Holder memeleri kullanılmadığı taktir de 14 (ondört) iş günü içerisinde iade edilebilir. İlaçlama makina memeleri ürünlerimizde Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderim imkânı. Satış sonrası destek hizmeti ile siz değerli çiftçilerimizin yanınızdayız. Geniş Süzgeçli Holder Memelerimiz  tamamen yerli üretim olup ürün menşei güvencemiz altındadır.

Ürün menşei markamız güvencesi altındadır.

prapazar.com pazaryeri ticimax entegrasyonu

Benzer Ürünler
DetayContact
Detay İkon
 • Kolay
  İade
 • Kapıda Ödeme
  Kredi Kartı/ Nakit
 • %4 İndirim
  Havale/Eft
 • 150TL ve üzeri
  Ücretsiz Kargo