Benzer Ürünler
Biovin Sulfo-S Mikronize Elementel Sıvı Kükürt Gübre 20 Kg
Biovin Sulfo-S Mikronize Elementel Sıvı Kükürt Gübre 20 Kg
Biovin Sulfo-S Mikronize Elementel Sıvı Kükürt Gübre 20 Kg
Biovin Sulfo-S Mikronize Elementel Sıvı Kükürt Gübre 20 Kg

Biovin Sulfo-S Mikronize Elementel Sıvı Kükürt Gübre

5,00
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : 340,00₺(KDV Dahil)
İndirimli : 310,00₺(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0

Her gün saat 14:00' a kadar gelen tüm siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Biovin Sulfo-S Mikronize Elementel Sıvı Kükürt Gübre 20 Kg Özellikleri

  Biovin Sulfo-S Mikronize Elementel Sıvı Kükürt Gübre SC Formunda litrede 800 gr SO3 içeren düşük mikron çapı ile toprak ıslah ve pH düzenleyicisidir. Sıvılaştırılmış elementel kükürt sıvı haldeki formülasyonunda Kükürdün 5 formda olmasıdır. Elementel Kükürt thiobacillus bakterisi ile reaksiyona girerek çok daha hızlı toprakta form değiştirir ve anlık eğilim¬ler yerine süre gelen ve devamlılık arz eden bir etkileşim sağlar.

Toprak ıslahında ve toprak pH düzenini ayarlayan etkin bir üründür. Kireci kırar, toprağın tuzluluğunu azaltır ve ünler. Toprağın besin elementidir, toprak tansiyonunu ve sıcaklığını ayarlar, kükürt, noksanlığını giderir pH üzer¬indeki etkinliği sayesinde toprakta pasivize olmuş makro ve mikro elementlerinin alınımını kolaylaştırır. Kükürt vitamin H ve B1 oluşumudur. 

Toprağa faydalı elementleri aktarmaktadır. 

BİTKİLERE FAYDALARI;

Bitkilerin hastalıklara karşı direncini arttırır. Protein sentezlerini yükseltir. Toprak pH'nın düşmesi ile birlikte verimi arttırır. SULFO-S noksanlığında Rihizobium bakterilerinin etkinliği ve kloroplast, klorofil sentezi elementlerinin taşınımı toprağın katyum değişim kapasitesi ciddi oranda azalır.

UYGULAMA ŞEKLİ ve DOZLARI;
Yağmurlama ve Toprak Uygulaması ile; 

Toprağın Ph ve Kireç yapısına bağlı olarak : 2 Lt – 4 Lt – 6 Lt / da
Bütün bitki gruplarında güvenle kullanıma sahip olan SULFO - S toprağın nefes almasını sağlayarak pH ve kireç üzerinde olumlu bir reaksiyon başlatarak bitkilerin daha rahat hareket etmesini sağlamak amacı ile uygulama yapılırken; sabah erken saatler veya akşam üstü serinliğinde uygulanması önerilir. Öğlen sıcağında oluşabilecek nem sonucu buharlaşma veya sıcaktan kaynaklı fototoksit oluşumlarının önüne geçilmiş ve daha faydalı bir uygulama yapılmış olur.

Güvenli alışverişin adresi www.tarimgaraj.com

 

 

 

DetayContact
Detay İkon
 • Kolay
  İade
 • Kapıda Ödeme
  Kredi Kartı/ Nakit
 • %4 İndirim
  Havale/Eft
 • 100TL ve üzeri
  Ücretsiz Kargo