Besi Zinciri 135 cm-Besi Büyükbaş Bağlama Zincir
Besi Zinciri 135 cm-Besi Büyükbaş Bağlama Zincir
Besi Zinciri 135 cm-Besi Büyükbaş Bağlama Zincir
Besi Zinciri 135 cm-Besi Büyükbaş Bağlama Zincir
Besi Zinciri 135 cm-Besi Büyükbaş Bağlama Zincir

Besi Bağlama Zinciri-Büyükbaş-135 cm-7 mm

5,00
İndirim Oranı : %1 İndirim
Fiyat : 100,90₺(KDV Dahil)
İndirimli : 99,90₺(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 29

Her gün saat 14:00 'a kadar gelen tüm siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. 

 

Besi Zinciri 135 cm- 7mm Besi Büyükbaş Bağlama Zincir

   Büyükbaş hayvanlarınızı besleme döneminde onları hareket ettirmeniz sindirim ve gelişim açısından çok yararlı olacaktır. 

Ülkemizde daha çok genç erkek sığırların kesimden belli bir süre önce özel olarak beslenerek, et verimi ve kalitesinin arttırılmasına

yönelik faaliyete besicilik denilmektedir. Bütün hayvansal verimlerde olduğu gibi et verimi üzerinde de çevre (bakım ve besleme) ve genetik faktörler etkili olmaktadır.

Büyükbaş yetiştiriciliğinde hayvanların nakli veya mera gibi açık alanlarda bulunmaları gayet yararlı olacaktır. Bu süreçte besili büyükbaşların kontrol altında tutulabilmeleri zorlaşmaktadır. 

Birçok büyükbaş besi nedeniyle çok enerji depolamakta ve çevresine çok fazla zarar vermektedir. Büyükbaş bağlama zinciri kalın ve sağlam yapısı ile yüksek basınca dayanıklıdır. 

Bu yönlü olayların önüne geçmek nedeni ile nakil ve gezme sürecinde kullanılabilecek besi zincir veya üvendire gibi yararlı ve kolay kontrol sağlayan ekipmanlar gerekli olacaktır. 

Besi hayvanlarınızı kontrol altında tutabilmek adına sağlamlığı ve kullanım kolaylığıu ile satışa sunulan 135 cm - 7 mm kalınlığa sahip besi büyükbaş zinciri dayanıklılık ve kullanım açısından 2 yıl garantili olup; ürünümüz firmamız menşei altındadır. 

Güvenli alışverişin adresi www.tarimgaraj.com

Benzer Ürünler
DetayContact
Detay İkon
 • Kolay
  İade
 • Kapıda Ödeme
  Kredi Kartı/ Nakit
 • %4 İndirim
  Havale/Eft
 • 150TL ve üzeri
  Ücretsiz Kargo