Tükendi
TG-100033653H
43,01₺ KDV Dahil
44,01₺ KDV Dahil
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
Tükendi
2000012241
221,38₺ KDV Dahil
222,37₺ KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
Tükendi
trmgrj-100 04 100
87,00₺ KDV Dahil
88,00₺ KDV Dahil
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
Tükendi
trmgrj-10004154
177,00₺ KDV Dahil
178,00₺ KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
Tükendi
trmgrj-10004386
670,00₺ KDV Dahil
671,00₺ KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
Tükendi
TG-10004122B
586,00₺ KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Güvenli Alışveriş
Kategori Video

Bahçe Teli

Müstakil bir evde ya da normalde yaşanılan yerden başka bir yerde bahçesi olanlar için bu bahçenin güvenliği konusu çok sıkıntılı bir konudur. Bu gibi durumlarda güvenliği sağlamak adına en çok tercih edilen ürün bahçe telidir. Bu tel bahçenin etrafına çevrilerek güveli bir alan elde edilmiş olur. Bu sayede hayvan, insan ve benzeri canlı türlerinin bahçeye verebilecekleri zararlardan korunmuş olunur. Tarımgaraj.com internet sitesi bu anlamda en kaliteli ve güvenilir bahçe teli modellerinin sizlerle buluşturmaktadır. En iyi markların en kaliteli tellerini bulabileceğiniz internet sitesi, fiyat konusunda da sizlere çok uygun fiyatlar sunmaktadır. Her bütçeye ve keseye uygun fiyatlarla sunulan teller ile bahçenizi emniyet altına alabilir ve bahçenizin güvenliği konusundan endişe etmeyi bırakabilirsiniz. Bu tellerin kullanılabileceği yerler şu şekilde sıralanabilir:

  • Bahçelerin çevresi
  • Evlerin çevresi
  • Otopark ve buna benzer alanlar
  • Yol kenarları
  • Güvenliğinin sağlanması gereken alanlar

Bunlar ve bunlara benzer alanlarda kullanılabilen bu tellerin en kaliteli ve güvenilir örneklerine tarımgaraj.com internet sitesinden ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Güvenle sipariş verebileceğiniz bu tellerin en hızlı sürede sizlere ulaşması anlamında çok çalışan tarımgaraj.com, bu anlamda son derece fark yaratan bir internet sitesidir. Müşteri odaklı çalışmalarıyla hizmet sunan site, bu kapsamda müşteri memnuniyeti adına tüm gücüyle çalışmaktadır. En kaliteli tel çeşitlerini en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturma adına yoğun çaba harcamaktadır.

Bahçe Teli Çeşitleri

Bahçe teli özel bir arazisi ya da bahçesi olan kişiler için son derece önemli bir güvenlik unsurudur. Bunların dışında halı sahalar, basketbol sahaları, tenis kortları gibi alanlarda da kullanılmaktadır. Kullanıldıkları alanlara bağlı olarak farklı özelliklerde olabilirler. Örneğin güvenliğin ilk öncelik olduğu alanlarda kullanılan bu tellerin kalınlığı oldukça önemlidir. Bu tür amaçlarla kullanılan tellerde genellikle tercih edilen ebatlar 4.30 mm ya da 5 mm kalınlığa sahip tellerdir. Farklı amaçlar için farklı ebatlardaki teller tercih edilebilmektedir. Bunun yanı sıra tellerde kullanılan malzemelere ve yapılış şekillerine göre de farklı türlerde teller mevcuttur. Bu telleri şu şekilde sıralamak mümkündür: • Pvc teller: Bahçe ve ev çevirme amaçlarına yönelik olarak kullanılabilen tellerdir.

  • Örgü petek teller: Güvenlik anlamında oldukça faydalı tellerdir.
  • Dikenli teller: Güvenlik meselesinin en önemli ayrıntı olduğu alanlarda tercih edilen, oldukça güvenli tellerdir.
  • Plastik teller: Genel anlamda alan sınırlama adına kullanılan tellerdir.
  • Galvanizli teller: Kümeslerde ve buna benzer alanlarda kullanılan teller.

Tüm bu bahçe teli çeşitlerini ve daha fazlasını tarımgaraj.com adresinden temin edebilirsiniz. Kaliteli Bahçe Teli Modelleri ve Uygun Fiyatlar Bahçe teli çeşitlerinin en kalitelilerini bulabileceğiniz tarımgaraj.com internet sitesi ayrıca müşterilerine uygun fiyat avantajı da sunmaktadır. En kaliteli telleri en uygun fiyatlarla sipariş edebilmek ve hızlı bir şekilde edinebilmek için tarımgaraj.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.